سوئیچ 48 پورت لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-48TC-L

WS-C2960-48TC-L
4.5/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : dual-port
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

تماس بگیرید

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-48TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L سری لایه 2 ACCESS از سوئیچ های ارزان قیمت شرکت سیسکو است.

WS-C2960-48TC-L دارای 2 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP  و 48 پورت اترنت شبکه است.

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L از Stack و POE  پشتیبانی نمی کند.

سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base است.

 

WS- C2960-48TC-L یکی از سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960 است. این سری از صدای پشتیبانی می کند،

ویدئو، داده و دسترسی بسیار امن. آنها همچنین مدیریت مقیاس پذیر را به عنوان تجارت شما ارائه می دهند

نیاز به تغییر دارد ویژگی های مشترک عبارتند از: امنیت پیشرفته از جمله Cisco TrustSec

برای ارائه احراز هویت، کنترل دسترسی، و مدیریت سیاست امنیتی، Multiple Fast یا

گزینه های عملکرد اترنت گیگابیت، Cisco EnergyWise برای مدیریت انرژی، شبکه مقیاس پذیر.

 

 ویژگی های مدیریت WS-C2960-48TC-L

SPAN

BOOTPCWSI

RSPAN

TFTP

RMON

CiscoView

CiscoWorks

SNMP

Telnet Client

Clustering

Clustering

Cisco Discover Protocol (CDP)

Virtual Trunking Protocol (VTP)

Web-Based Management

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ WS-C2960-48TC-L

 

مدل هاتوضیحات
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9

مقایسه با مدل سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L

 

ModelsWS-C2960-48TC-LWS-C2960-48PST-L
Ports

48 x Ethernet 10/100 ports

48 x Ethernet 10/100 PoE ports

Uplinks

2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks

2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks

PoE Available

NO370W
Switching Bandwidth

 16 Gbps

16 Gbps

FlexStack-Plus StackingNOOptional

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

,

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960-48TT-L-ittechnical
3.6/5

تماس بگیرید

WS-C2960-8TC-L-ittechnical
2/5

تماس بگیرید

WS-C2960C-8PC-L-ittechnical
4/5

6,000,000 تومان

WS-C2960-24PC-L-ittechnical
4.2/5

8,000,000 تومان

WS-C2960-24TC-L-ittechnical
4.9/5

4,500,000 تومان

WS-C2960-24TT-L-ittechnical
4/5

تماس بگیرید