سوئیچ 8 پورت لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-8TC-L

WS-C2960-8TC-L
2/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 8Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : dual-port
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

تماس بگیرید

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 8 پورت لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-8TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L یکی از سری لایه 2 هست که قابل مدیریت و با کیفیت هست.

WS-C2960-8TC-L دارای 1 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP  و 8 پورت اترنت شبکه است.

در این سویچ از طریق SPAN, RSPAN, CiscoView,CDP, VT, Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web می توان به قسمت مدیریتی دسترسی پیدا کرد و سویچ سیسکو WS-C2960-8TC-L را تنظیم کرد.

سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base است.

 

از  دیگر قابلیت که این سویچ را بسیار منحصر به فرد کرده
  • پشتیبانی از لیست های کنترل دسترسی یا Access List ها
  • مدیریت IPv6
  • QoS پیشرفته
  • محدود سازی نرخ انتقال داده ها
  • همچنین پشتیبانی از سرویس های مالتی کست هست 

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
مدل هاتوضیحات
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9

مقایسه با مدل سوئیچ سیسکو WS-C2960C-8TC-L
ModelsWS-C2960-8TC-LWS-C2960C-8TC-L
Ports

8 × Ethernet 10/100

8 × Ethernet 10/100

Uplinks

1 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP
Feature ImageLAN BaseLAN Base
Backplane Capacity

 16 Gbps

10 Gbps

FlexStack-Plus StackingNONO

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

,

میزان انتقال پهنای باند

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960-Plus24LC-S-ittechnical
3.2/5

5,000,000 تومان

WS-C2960-48PST-L-ittechnical
3.8/5

7,500,000 تومان

WS-C2960-24TT-L-ittechnical
4/5

تماس بگیرید

WS-C2960-48TT-L-ittechnical
3.6/5

تماس بگیرید

WS-C2960-24TC-L-ittechnical
4.9/5

4,500,000 تومان

WS-C2960-48TC-L-ittechnical
4.5/5

تماس بگیرید