سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48FPD-l

WS-C2960S-48FPD-L
5/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : POE

17,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48FPD-L

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPD-L به عنوان یکی از تولیدات سوئیچ های سیسکو است که در لایه 2 کاربرد دارد.

از خصوصیات مهم این دستگاه سرعت انتقال و کارایی بالای آن است. کاربران می توانند از این دستگاه به عنوان یک گزینه ی مناسب برای گسترش شبکه های داخلی استفاده کنند.

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPD-L را اغلب برای شعب ادارات و کسب و کارهایی که دارای شبکه بزرگ، شبکه های بزرگ سازمانی مورد استفاده قرار می دهند.

 

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPD-L :

 

  •  این سوئیچ دارای 48 پورت گیگا بیت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +PoE است.
  •  از دیگر قابلیت های این سوئیچ می توانیم به قابلیت (+Power Over Ethernet Plus(POE اشاره کنیم .نکته ی قابل توجه اینکه به علت وجود پاور 740W،این سوئیچ به راحتی می تواند مدیریت برق 24 پورت را به اندازه 30W برق AC تامین کند .POE+یا در حالت دیگر این امکان را دارد که در ازای هر پورت اندازه 15.4W برق AC را تامین نماید.
  •  در قسمت آپلینک مجهز به دو عدد اسلات ماژول 10 گیگ +SFP است.
  •  سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPD-L در کنار پورت کنسول از پورت USB جهت مدیریت دستگاه و انتقال بهره می برد.
  •  این سوئیچ دارای قابلیت Cisco FlexStack-Plus Stacking است که امکان اتصال 8 سوئیچ 2960X یا 4 سوئیچ از دیگر سوئیچ های سری 2960 را امکان پذیر می کند.
  •  امکان پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base
  •  امکان پشتیبانی IGMP Snooping ،Rapid Spanning Tree Protocol(RSTP) ،Multi Spa ،Auto negotiation ،Power Over Ethernet (POE) Intrusion Detection System (IDS) ،Auto uplink و همچنین VLAN ،IPv6 ،DCHP ،ARP وجود دارد.سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPD-L از نظر قیمت بسیار مناسب بوده و صرفه اقتصادی جهت پیاده‌سازی انواع شبکه‌های کابلی با امنیت بالا را ایجاد می کند.
    از دیگر ویژگی های آن می توانیم به پشتیبانی از تکنولوژی PoE اشاره کنیم .که علاوه بر ایجاد قابلیت های مرسوم باعث کاهش مصرف هوشمند برق و کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق خواهد شد.
تجهیزات قابل پشتیبان WS-C2960S-48FPD-L :

 

مدلتوضیحات
C2960S-STACKCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل WS-C2960S-48FPS-L :

 

ModelsWS-C2960S-48FPS-LWS-C2960S-48FPD-L
Ports

48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports

48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports

PoE Capacity740W740W
Uplinks

4 x 1G SFP

2 x 10G SFP

Feature SetLAN BaseLAN Base
StackableStacking ModuleStacking Module

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960S-48TS-S-1-ittechnical
4/5

7,500,000 تومان

WS-C2960X-48FPD-L-ittechnical
5/5

35,000,000 تومان

WS-C3750X-24P-S-ittechnical
4.2/5

14,000,000 تومان

WS-C2960X-48FPS-L-ittechnical
5/5

19,500,000 تومان

WS-C2960S-48LPS-L-ittechnical
4.5/5

13,000,000 تومان

WS-C3750E-24PD-S-ittechnical
4.7/5

13,000,000 تومان