سوئیچ 48 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48TD-L

WS-C2960S-48TD-L
4.2/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

14,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TD-L به عنوان یکی از محصولات سیسکو است .که با تنظیمات ثابت و سوئیچینگ لایه ی 2 ارائه شده است.

این نوع سوئیچ در سطح حرفه ای امکان ارائه ی اپلیکیشن های دسترسی به شعبات را به وجود خواهد آورد.

از ویژگی های این دستگاه می توانیم به قابلیت استک سازی با حداکثر 4 سوئیچ دیگر اشاره کرد. از دیگر مشخصه های آن کاهش هزینه های کلی عملیات تجاری است.

با استفاده از این عملکرد امکان دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی های سیسکو راخواهید داشت.

یکی از این ویژگی ها +FlexStack  است این ویژگی امکان دسترسی به عملیات هوشمند سیسکو را به وجود می آورد.

با وجود این قابلیت ها سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TD-L به عنوان یک سوئیچ قابل اعتماد و با امنیت بالا نزد کاربران شناخته می شود.

ویژگی های سیسکو WS-C2960S-48TD-L :

  •  مجهز به 48 پورت اترنت 10/100/1000
  • پشتیبانی از استک اختیاری به وسیله Cisco FlexStack
  • دارای دو پورت 10 گیگابیتی اترنت یا امکان بهره گیری از 10گیگابیت اترنت SFP + لینک اتصال
  • امکان اتصال سیمی و مقرون به صرفه در محیط های سنتی دسکتاپ و کاهش هزینه ها
  • امکان کاهش هزینه کل مالکیت به کمک اتوماسیون و عملیات ساده
  • امکان اجرای کیفیت خدمات (QoS) برای عرضه ی و اولویت بندی داده های صوتی و کاربردهای حیاتی در کسب و کار

 

تجهیزات قابل پشتیبان سیسکو WS-C2960S-48TD-L :

 

مدلتوضیحات
C2960S-STACKCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل  WS-C2960S-48TS-L :

 

ModelsWS-C2960S-48TS-LWS-C2960S-48TD-L
PoE AvailableYesNo
Ports

48 × Ethernet 10/100/1000 ports

48 × Ethernet 10/100/1000 ports

Switching Capacity176 Gbps176 Gbps
Uplinks

4 x 1G SFP

2 x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+

Feature SetLAN BaseLAN Base
StackableStacking ModuleStacking Module

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960S-48FPD-L-ittechnical
5/5

17,000,000 تومان

WS-C2960S-48LPS-L-ittechnical
4.5/5

13,000,000 تومان

WS-C2960S-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

15,500,000 تومان

WS-C2960S-48FPS-L-ittechnical
5/5

14,000,000 تومان

WS-C2960S-48TS-S-1-ittechnical
4/5

7,500,000 تومان

WS-C2960S-24TS-L-ittechnical
4.5/5

8,000,000 تومان