سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TD-L

WS-C2960X-24TD-L
4.7/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : New Orginal, Renewed
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

27,500,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L نرخ انتقال 216 گیگا بیت بر ثانیه هست یکی از محبوب ترین سویچ ها به شمار می رود .

سوئیچ های سری X انقلاب جدیدی در سرعت و امنیت نسبت به نسل های گذشته بوجود آورده .

این دستگاه با توجه به پروتکل IEEE 802.3az می تواند  80 در صد مصرف انرژی صرفه جویی کند.

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L  شامل 24 پورت 10/100/1000 و  2 پورت SFP 10GB است .

این سوئیچ نصبت به سوئیچ WS-C2960X-24TD-L  فقط تعداد  24 پورت است .

توان مصرفی این دستگاه 350 وات است. همچنین پورت USB جهت اتصال هارد اکسترنال جهت بالا بردن کیفیت پردازنده و خروجی گرفتن از DRAM استفاده می شود.

 

 

Cisco  WS-C2960X-24TD-L
  • سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base می باشد.
  • دارای 24 پورت شبکه با سرعت 1000 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • 2 پورت فیبرنوری SFP+ است که سرعت 10 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • ماژول Stack این دستگاه به صورت اختیاری باید تهیه شود.

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو  WS-C2960X-24TD-L

 

مدل هاتوضیحات
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
C2960X-STACK2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

 

مقایسه با سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

 

ModelsWS-C2960X-24TD-LWS-C2960X-24TS-L
Ports24 x 10/100/100024 x 10/100/1000
Uplinks2 x 10G SFP+4 x 1G SFP
FlexStack-Plus StackingOptionalOptional
Backplane Capacity216 گیگابیت216 گیگابیت
Stack bandwidth80 گیگابیت80 گیگابیت

 

توضیحات تکمیلی

وزن4000 کیلوگرم
ابعاد27.94 × 44.5 × 4.45 سانتیمتر
برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960X-24TS-LL-irangate
4/5

11,700,000 تومان

WS-C2960X-24PD-L-ittechnical
5/5

30,000,000 تومان

WS-C2960X-24TS-L-ittechnical
4.8/5

12,000,000 تومان

WS-C2960X-48TD-L-ittechnical
4.6/5

27,000,000 تومان

WS-C2960X-24PS-L-ittechnical
5/5

16,000,000 تومان

WS-C2960X-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

34,000,000 تومان