سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TS-LL

WS-C2960X-24TS-LL
4/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : New Orginal, Renewed
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Lite
انتقال برق : Non POE

11,700,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TS-LL

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL با توجه به قابلیت هایی که دارد در دسته سوئیچ های حرفه ای سری 2960 سیسکو قرار می گیرد.

از ویژگی های این سوئیچ برخورداری از سیستم عامل سیسکو IOS است.

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL از قابلیت نصب آسان نظارت و عیب یابی برخوردار است. این سوئیچ امکان پشتیبانی از همه ی قابلیت های سوئیچینگ لایه 2 را دارد.

همان طور که اشاره کردیم از مهم ترین ویژگی های این دستگاه نصب آسان، مقیاس پذیری، امنیت و بهبود مصرف انرژی است.

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL :

  •  مجهز به 24 پورت گیگابیت اترنت
  •  مجهز به دو ماژول SFP
  •  امکان مدیریت دستگاه به وسیله رابط‌ کاربری وب (WebUI) و رابط خط فرمان (CLI) و مدیریت شبکه SNMP ، پروتکل نظارت
  •  امکان پشتیبانی از سیستم عامل IOS LAN Lite
  •  برخورداری از قابلیت تحلیل‌گر پورت سریال (SPAN)
  •  مجهز به پروتکل امنیتی
  •  ارائه بالاترین حالت امنیتی و قابلیت اطمینان (Relibility) درهنگام انتقال اطلاعات
  •  امکان استفاده از مدیریت شبکه توسط Cisco Prime و مرکز DNA سیسکو
  •  BPDU Guard

دو مورد دیگر که در هنگام خرید سوئیچ باید به آن توجه کرد و به عنوان نقطه ضعف این سوئیچ به شمار می رود این نوع سوئیچ امکان ارتقای سیستم عامل به به نسخه‌ی LANBase و IPLiteرا ندارد.

از دیگر نقاط ضعفی که می توانیم به آن اشاره کنیم عدم پشتیبانی آن از قابلیت استک است.

مزایای استفاده از سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL :
  •  برخورداری از پروتکل های مسیریابی unicast IP (Static ، Protote Information Protocol Version 1 [RIPv1]، RIPv2، RIPng و EIGRP-Stub) برای برنامه های مسیریابی شبکه پشتیبانی می شوند.
  • برخورداری از امکان احراز هویت کاربران و دستگاه‌ها در دامنه‌های گوناگون
  • ایجاد اولویت بندی میان انواع مختلف ترافیک یا اطلاعات موجود در شبکه می توانید برای هر پورت مجزا امکان ایجاد 8 صف وجود دارد.
  • امنیت در چند سطح: با استفاده از این قابلیت امکان استفاده از دسته بندی در سطوح مختلف بهره مند خواهید شد. این فرایند برای ایجاد امنیت در شبکه امکان پذیر شده است و تغییر تنظیمات سوئیچ توسط کاربران غیر مجاز جلوگیری به عمل می آورد.
  • اعلان آدرس MAC: این قابلیت برای اطلاع مدیرانی است که در ارتباط با کاربرانی که یه شبکه اضافه یا حذف شده اند.
تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL :

 

مدلتوضیحات
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

 

مقایسه با سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L :

 

ModelsWS-C2960X-24TS-LLWS-C2960X-24TS-L
PoE AvailableNONO
Ports

24 × Ethernet 10/100/1000 ports

24 × Ethernet 10/100/1000 ports

Switching Capacity

50 Gbps

108 Gbps

Uplinks

2 x 1G SFP

4 x 1G SFP

Feature SetLAN LiteLAN Base
StackableNOstacking module

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960X-24PS-L-ittechnical
5/5

16,000,000 تومان

WS-C2960X-24TS-L-ittechnical
4.8/5

12,000,000 تومان

WS-C2960X-48FPS-L-ittechnical
5/5

19,500,000 تومان

WS-C2960X-48TS-LL-ittechnical
3.9/5

12,800,000 تومان

WS-C2960X-48TD-L-ittechnical
4.6/5

27,000,000 تومان

WS-C2960X-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

34,000,000 تومان