سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-48LPD-L

WS-C2960X-48LPD-L
4.3/5
ویژگی محصول:

34,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-48LPD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L سری لایه 2 ACCESS از محصولات شرکت سیسکو است.

سوئیچ سری WS-C2960X-48LPD-L از خانواده سوئیچ هایی POE با توان 370 وات است .

این سوئیچ با توجه به توان پایین POE قادر به انتقال برق بر روی 24 پورت از دستگاه است.

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L دارای 2 پورت SFP 10GB و 48 پورت گیگ شبکه است.

پورت Stack سوئیچ WS-C2960X-48LPD-L می تواند تا 8 دستگاه را با پهنای باند 80 گیگ پشتیبانی و به صورت یکپارچه به یکدیگر متصل کند.

با توجه به سرعت انتقال 108 گیگابیت و قیمت مناسب نسبت به نسل های گذشته از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

Cisco Switch WS-C2960X-48LPD-L

 

Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPD-L
  • دارای 48 پورت شبکه با سرعت 1000 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • 2 پورت فیبرنوری SFP+ است که سرعت 10 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base می باشد.
  • توان POE این دستگاه 370 وات است.
  • ماژول Stack این دستگاه به صورت اختیاری باید تهیه شود.

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L
مدل هاتوضیحات
C2960X-STACKCatalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

مقایسه با مدل سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

 

ModelsWS-C2960X-48LPD-LWS-C2960X-48LPS-L
Ports

48 x 10/100/1000

48 x 10/100/1000

Uplinks

2 x 10G SFP+

4 x 1G SFP

PoE Available370W370W
FlexStack-Plus StackingOptionalOptional

 

محصولات مرتبط
WS-C3850-24P-E-ittechnical
4.8/5

45,000,000 تومان

WS-C3560G-48PS-S-ittechnical
4.6/5

11,500,000 تومان

WS-C2960X-24PS-L-ittechnical
5/5

16,000,000 تومان

WS-C2960S-48FPS-L-ittechnical
5/5

14,000,000 تومان

WS-C3850-48P-S-ittechnical
4.7/5

34,000,000 تومان

WS-C3560X-48P-S-ittechnical
4.5/5

13,800,000 تومان