سوئیچ 24 پورت گیگ POE لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3560G-24PS-S

WS-C3560G-24PS-S
4.1/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 3
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : IP Base
انتقال برق : POE

11,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ POE لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3560G-24PS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3560G-24PS-S به عنوان یکی از تولیدات سیسکو است که در لایه 3 یا Enterprise قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های این سوئیچ برخورداری از قابلیت PoE است .که امکان پشتیبانی از از پورت های اترنت را امکان پذیر می کند. این نوع سوئیچ از استاندارد IEEE 802.3af برخوردار است.
وجود قابلیت PoE به همراه سرعت 10/100/1000 بر روی هر پورت در سوئیچ سیسکو WS-C3560G-24PS-S .باعث ایجاد بهره وری بالا به همراه پشتیبانی از امنیت تجهیزات را به وجود می آورد.

امکان سازگاری با دستگاه هایی مثل IP Phone voip، نظارت تصویری، کیوسک های تصویری ، سیستم های مدیریت سیستم، دسترسی وایرلس را به وجود می آورد.

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C3560G-24PS-S

  • مجهز به 24 پورت اترنت گیگابیت با سرعت 10/100/1000 که چهار عدد از این پورت ها به شکل گیگابیت اترنت مبتنی بر SFP هستند.
  • سوئیچ به شکل چند لایه ارائه شده و از پیکربندی ثابت 1RU برخوردار است.
  • امکان پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3af
  • امکان پشتیبانی از ویژگی های سیستم عامل IPB
  • وجود ویژگی POE در سوئیچ سیسکو WS-C3560G-24PS-S باعث کاهش هزینه ها می شود. این هزینه ها شامل TCO یا هزینه های کلی مالکیت شده .
  • در کنار آن امکان سازگاری با اکسس پوینت (WLAN (Cisco Aironet Wireless LAN، آی پی فون های سیسکو،از دیگر ویژگی هایی که این قابلیت امکان سازگاری با دستگاه های دارای استاندارد IEEE 802.3af را دارد.
  • وجود قابلیت POE باعث می شود که هزینه های کابل کشی در تجهیزات زیرساختی کاهش یافته و از طریق بستر اترنت برق آن ها تامین شود. در کل می توانیم بگوییم که نیازی به کابل کشی برق نخواهد بود. البته تجهیزاتی نیز وجود دارند که نیاز به سیستم کابل کشی دارند .که این تجهیزات شامل Wireless LAN (WLAN) Cisco Aironet و IP Phone که به عنوان POE Support شناخته می شوند.

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C3560G-24PS-S

 

مدلتوضیحات
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه با سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24PS-S

 

ModelsWS-C3560G-24PS-SWS-C3750G-24PS-S
StackableN/A

2 x Stack

Ports

24 x Ethernet 10/100/1000 ports

24 x Ethernet 10/100 ports

Uplinks

4 SFP ports

2 SFP ports

Feature SetIP BaseIP Base

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960X-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

34,000,000 تومان

WS-C2960X-48LPS-L-ittechnical
4.2/5

18,500,000 تومان

WS-C3560X-48P-L-ittechnical
4/5

13,000,000 تومان

WS-C3560G-48PS-S-ittechnical
4.6/5

11,500,000 تومان

WS-C3560X-24P-L-ittechnical
4/5

12,000,000 تومان

WS-C3850-24P-S-ittechnical
4.7/5

43,000,000 تومان