سوئیچ 48 پورت لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750V2-48TS-S

WS-C3750V2-48TS-S
3.2/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 3
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : IP Base
انتقال برق : Non POE

7,900,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750V2-48TS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3750V2-48TS-S سری لایه 3 دارای 4 پورت SFP 1GB و 48  پورت فست اترنت است.

سیستم عامل سوئیچ WS-C3750V2-48TS-S از نوع IP Base  است.

این سوئیچ قابلیت ارتباط بین  9 سوئچ های استک شده از طریق یک رابط 32 Gbps است.

تفاوت 3750V2  با ورژن معمولی روی Flash و برخی از پروتکل های روت این سوئیچ است.

 

مشخصات سوئیچ WS-C3750V2-48TS-S 

 

• 48 Ethernet 10/100 ports and 4 SFP-based Gigabit Ethernet ports
• 32-Gbps, wire rate backplane
• 1RU fixed-configuration, multilayer switch
• IPv6
• IP Base software feature set

پروتکل های اضافه 3750V2 نسبت به ورژن معمولی 3750

 

OSPFBGP-4PIM-SM
IGRPDVMRPPIM-DM

 

3750V2

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ WS-C3750V2-48TS-S

 

مدل هاتوضیحات
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

مقایسه با سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48TS-S
ModelsWS-C3750V2-48TS-SWS-C3750G-48TS-S
Ports

48 x 10/100

48 x 10/100/1000

Uplinks

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

PoE AvailableNONO
FlexStack-Plus StackingYesYes

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

,

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3750-48PS-S-ittechnical
4.5/5

6,000,000 تومان

WS-C3750-24PS-S-ittechnical
4.6/5

7,000,000 تومان

WS-C3750-48PS-E-ittechnical
4.7/5

5,000,000 تومان

WS-C3750V2-24PS-S-ittechnical
3.2/5

7,300,000 تومان

WS-C3750V2-48PS-S-ittechnical
3.6/5

6,900,000 تومان

WS-C3750-48TS-S-ittechnical
4.3/5

6,800,000 تومان