بنر صفحه گارانتی 12 ماهه محصولات
جهت تایید گارانتی ، حداکثر تا 10 روز پس از تاریخ صدور فاکتور ، نصبت به ثبت شماره سریال اقدام کنید . پس از پایان مدت مذکور کالا بدون گارانتی تلقی می شود.
ثبت گارانتی محصولات
جهت ثبت گارانتی لطفا ثبت نام و وارد سایت شوید :

شرایط گارانتی آی تی تکنیکال:

 1. ملاک شناسایی دستگاه تطبیق شماره سریال دستگاه وثبت شماره سریال هنگام خرید در سایت می باشد.
 2. نواقص فنی که در اثر ضربه، شکستگی، آب، آتش، گرما، سرما، شرایط محیطی غیر معمول، نفوذ مایعات، گرد و خاک نا متعارف، نوسانات برق (ارت نامناسب)، اشکالات ایجاد شده توسط شوک الکتریکی بر روی پاور ، پاور دستگاه ، عمل اشخاص ثالث و یا بلایای طبیعی به وجود آمده باشند ، مشمول کارانتی آی تی تکنیکال نمی شوند.
 3. تمامی هزینه های بسته بندی و انتقال دستگاه به تعمیرگاه مرکزی شرکت بر عهده خریدار می باشد.
 4. محل ارائه خدمات گارانتی و تعمیرات،مراکز مجاز شرکت می باشند در غیر این صورت هزینه ایاب و ذهاب کارشناس و لوازم و ملحقات طبق تعرفه شرکت دریافت می گردد.
 5. هرگونه تغییرات در رام و فریمور دستگاه و قطعات جانبی که مورد تایید این شرکت نباشد، باعث ابطال گارانتی خواهد شد.
 6. ملاک تشخیص موارد فوق الذکر نظریه کارشناسی مرکز خدمات شرکت خواهد بود.
 7. اعتبار گارانتی به مدت 12 ماه از تاریخ تحویل می باشد و تا 24 ماه قابل تمدید می باشد . دستگاه فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نمی گردد.
 8. در صورتی که دستگاه در شرایط نامناسب (رطوبت ،گرما ،آلودگی گرد و خاک) نگه داری شود که موجب آسیب به دستگاه گردد شامل گارانتی نمیباشد. کلیه تجهیزات شبکه باید در محیط با سرمایش مناسب و عاری از هرگونه گرد و خاک نگه داری شوند استفاده از تجهیزات جانبی مثل رک ها برای جلوگیری از آسیب محیطی به محصول وجود دارد.
 9. در هنگام خرید، مشتری باید سلامت فیزیکی کالا، کامل بودن ملحقات، کنترل صحت مشخصات فنی و سریال کالا در سایت بررسی نماید.
 10. عدم سازگاری قطعه با سایر قطعات سیستم به منزله معیوب بودن آن نبوده و در صورت گذراندن مراحل تست و حصول اطمینان از سالم بودن قطعه توسط مرکز خدمات به صاحب قطعه عودت داده می‌شود.
 11. مسئولیت تعمیر و یا تعویض قطعات با گارانتی سایر شرکت‌ها بستگی به همان شرکت‌های گارانتی‌کننده دارد و گارانتی آی تی تکنیکال مسئولیتی در این خصوص بر عهده ندارد.
 12. مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم، فقط و فقط بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت آی تی تکنیکال مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ندارد.
 13. چنانچه پس از بررسی و تست فنی، خرابی قطعه خارج از شرایط گارانتی تشخیص داده شود، قطعه به صاحب آن عودت داده شده و گارانتی آی تی تکنیکال مسئولیتی در قبال قطعه فوق نخواهد داشت و قطعه در چرخه کالای خارج از گارانتی قرار خواهد گرفت.
 14. شرکت بر اساس تشخیص کارشناس خود، کالای تحت پوشش گارانتی را با استفاده از قطعات اصلی، تعمیر یا با نمونه سالم مشابه تعویض خواهد کرد، درستی عملکرد قطعات تعمیر یا تعویض شده در مدت گارانتی، تا پایان مدت گارانتی دستگاه تضمین می‌شود.

موارد ابطال گارانتی آی تی تکنیکال برای محصولات:

 1. صدماتی که به هنگام انتقال به مرکز خدمات توسط پست، پیک و… پدید آید.
 2. آثار ناشی از ضربه، آتش‌سوزی، رطوبت، استفاده در محیط پر غبار و باز کردن دستگاه.
 3. هرگونه ایرادی ناشی از به‌کارگیری نرم‌افزارهای کاربردی و یا آلودگی به ویروس‌های کامپیوتری، قسمت آسیب‌دیده دستگاه را از گارانتی خارج می‌سازد.
 4. پاور دستگاه تحت هر شرایطی شامل گارانتی آی تی تکنیکال نمی شود.
 5. نوسانات برق و شک های الکترونیکی که باعث سوختن دستگاه شود شامل گارانتی نمی باشد. مشتری موظف است از محافظ برق استفاده نماید.
 6. دستگاه هایی که شامل گارانتی می شود یا شامل تعمییر و یا تعویض می شوند . و پس از بررسی کارشناس به مشتری اعلام می شود.
 7. در صورتی که دستگاه خاص و نادری شامل گارانتی تعویض شود و نیاز به سفارش از کشور دیگری باشد زمان و شرایط تحویل مطابق شرایط و قوانین روز به مشتری اعلام می شود.
شرایط ابطال گارانتی آی تی تکنیکال