سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750E-24TD-S

WS-C3750E-24TD-S
4.8/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 3
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : X2 Ports
سیستم عامل : IP Base
انتقال برق : Non POE

8,500,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750E-24TD-S

سوئیچ سیسکو WS-C3750E-24TD-S با سیستم عامل IP Base را شرکت سیسکو برای کاربرد های سازمانی متوسط طراحی شده .

سوئیچ سیسکو WS-C3750E-24TD-S سری لایه 3 دارای 2 پورتX2 10GB و 24  پورت گیگابیت اترنت است.

این سویچ قابلیت ارتباط بین 9 سوئچ های استک شده از طریق یک رابط 64 Gbps است.

سوئیچ WS-C3750E-24TD-S سری سویچ های است که 2 پورت 10 گیگ POE دارد .

2 پورت Uplink سوئیچ سیسکو WS-C3750E-24TD-S از نوع X2 10 گیگابیت می باشد.

 

 

• 24 10/100/1000 ports + 2 X2-based 10 Gigabit Ethernet ports POE
• 64-Gbps, high-speed StackWise Plus stacking
• 160-Gbps wire rate, nonblocking switching fabric capacity
• Field-replaceable 265WAC power supply and fan tray
• 1 rack unit (RU) stackable multilayer switch
• IPv6
• IP Base software feature set (IPB)

WS-C3750E

 

تجهیزات قابل پشتیبان WS-C3750E-24TD-S
مدل هاتوضیحات
ماژول مبدل TwinGig برای سری Catalyst 3750-E
CVR-X2-SFPTwinGig Converter Module
SFP برای سری Catalyst 3750-E
GLC-GE-100FX100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMGE SFP, LC connector SX transceiver
GLC-T1000BASE-T SFP
GLC-ZX-SM1000BASE-ZX SFP
GLC-BX-D1000BASE-BX SFP, 1490NM
GLC-BX-U1000BASE-BX SFP, 1310NM
CWDM-SFP-1470CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1490CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1510CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1530CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1550CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1570CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1590CWDM 1590 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
CWDM-SFP-1610CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
DWDM-SFP-3033

DWDM SFP 1530.33 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3112

DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3190

DWDM SFP 1531.90 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3268

DWDM SFP 1532.68 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3425

DWDM SFP 1534.25 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3504

DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3582

DWDM SFP 1535.82 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3661

DWDM SFP 1536.61 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3819

DWDM SFP 1538.19 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3898

DWDM SFP 1538.98 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-3977

DWDM SFP 1539.77 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-4056

DWDM SFP 1540.56 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-4214

DWDM SFP 1542.14 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-4294

DWDM SFP 1542.94 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-4373

DWDM SFP 1543.73 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM-SFP-4453

DWDM SFP 1544.53 nm SFP (100 GHz ITU grid)

X2 برای سری Catalyst 3750-E
X2-10GB-ER

10GBASE-ER X2 Module

X2-10GB-LR10GBASE-LR X2 Module
X2-10GB-SR10GBASE-SR X2 Module
X2-10GB-CX410GBASE-CX4 X2 Module
X2-10GB-LX410GBASE-LX4 X2 Module
X2-10GB-LRM10GBASE-LRM X2 Module

انواع منبغ تغذیه برای سوئیچ WS-C3750E-24TD-S

 

مدل هاتوضیحات
C3K-PWR-265WACCatalyst 3750-E 265WAC power supply
C3K-PWR-265WDCCatalyst 3750-E 265WDC power supply
C3K-PWR-750WACCatalyst 3750-E /RPS 2300 750WAC power supply
C3K-PWR-1150WACCatalyst 3750-E/RPS 2300 1150WAC power supply
C3K-BLWR-60CFMFan Module for the Catalyst 3750-E

 

منبع تغذیه اضافه(Redundant Power) برای سوئیچ سری WS-C3750E-24TD-S

 

مدل هاتوضیحات
PWR-RPS2300RPS 2300
ACC-RPS2300Spare Accessory Kit
BLNK-RPS2300Spare Bay Insert
CAB-RPS2300Spare RPS Cable for Cisco Redundant Power System 2300
CAB-RPS2300-ESpare RPS 2300 cable
PWR-RPS2300Spare RPS Cable RPS 2300 Cat 3750E Switches
BLWR-RPS2300Spare RPS 2300 Blower
C3K-PWR-750WACCatalyst 3750-E/RPS 2300 750WAC power supply
C3K-PWR-1150WACCatalyst 3750-E/RPS 2300 1150WAC power supply

مقایسه با سوئیچ مدل WS-C3750X-24T-S

 

ModelsWS-C3750E-24TD-SWS-C3750X-24T-S
Ports

24 x 10/100/1000

24 x 10/100/1000

Uplinks

2 x 10G X2

2 x 10G SFP+

PoE AvailableNONO
FlexStack-Plus StackingYesYes

 

توضیحات تکمیلی

وزن8100 کیلوگرم
ابعاد46 × 44.5 × 4.5 سانتیمتر
برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

پاور

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3750E-48TD-S-ittechnical
4/5

18,000,000 تومان

WS-C3750E-24TD-E-ittechnical (1)
4.2/5

9,000,000 تومان

WS-C3750E-48PD-S-ittechnical
4.6/5

16,000,000 تومان

WS-C3750E-48TD-E-ittechnical
4/5

19,000,000 تومان

WS-C3750E-24PD-S-ittechnical
4.7/5

13,000,000 تومان