سوئیچ 48 پورت POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-48PST-L

WS-C2960-48PST-L
3.8/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : POE

7,500,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-48PST-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L به عنوان یکی از سوئیچ های سری 2960 سیسکو است. این مدل از سوئیچ امکان پشتیبانی از صدا، ویدیو، داده ها و دسترسی بسیار امن را امکان پذیر می کنند.

با توجه به اینکه کسب و کارها همواره در حال تغییر هستند . با استفاده از این نوع سوئیچ کاربران امکان مدیریت مقیاس پذیری برای حل این موضوع ارائه می کنند.

یکی از ویژگی های بارز این نوع سوئیچ برخورداری از امنیت پیشرفته Cisco TrustSec است .

امکان دسترسی به مواردی مانند: گزینه های عملکرد چندگانه Fast و Gigabit اترنت، Cisco EnergyWise برای مدیریت پاور و مدیریت شبکه مقیاس پذیر، احراز هویت، کنترل دسترسی و مدیریت سیاست امنیتی را به وجود می آورد.

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L :

WS-C2960-48PST-L به عنوان یکی از سوئیچ های محبوب از سری 2960 است .که امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این امکانات شامل عملیات ایمن در کسب و کار و وجود گزینه های نرم افزاری برای ایجاد تجربه ی کاربری ساده، ایجاد پایداری و تجربه راه اندازی شبکه بدون محدودیت را برای سازمان ها و کاربران ایجاد می کند.

این سوئیچ از امکان پشتیبانی از 48 پورت اترنت با سرعت بالا را دارد. پورت های  سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L از استاندارد 10/100Base-TX یا اترنت سریع برخوردار است .

که قابلیت پشتیبانی از سرعت حداکثر 100 مگابیت بر ثاتیه را به وجود می آورد.

این سوئیچ  امکان پشتیبانی از پورت های دو منظوره که شامل یک پورت SFP با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه و یک پورت LAN 10/100/1000 گیگا بیتی وجود دارد.

در صورتی که یکی از این پورت ها را به عنوان آپلینک به کار بگیرید پورت دیگر عملا قابل استفاده نخواهد بود.

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L  قابلیت پشتیبانی از سرویس POE را دارد .

ولی یکی از معایب این سوئیچ این است که با توجه به اینکه 350 وات توان پاور دستگاه است . 24 پورت دستگاه با توان 15.6 وات برق رسانی به دیگر تجهیزات تحت شبکه می رساند.

 

تجهیزات قابل پشتیبان WS-C2960-48PST-L :

 

مدلتوضیحات
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل WS-C2960-24PC-L :

 

ModelsWS-C2960-24PC-LWS-C2960-48PST-L
PoE AvailableYesYes
Ports

24 x Ethernet 10/100 PoE ports

48 x Ethernet 10/100 PoE ports

Uplinks

2 dual-purpose uplinks

2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks

Feature SetLAN BaseLAN Base

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3850-48P-S-ittechnical
4.7/5

34,000,000 تومان

WS-C3560G-24PS-S-ittechnical
4.1/5

11,000,000 تومان

WS-C3750-48PS-E-ittechnical
4.7/5

5,000,000 تومان

WS-C3560-48PS-S-ittechnical
3.8/5

6,000,000 تومان

WS-C2960X-48LPS-L-ittechnical
4.2/5

18,500,000 تومان

WS-C2960C-8PC-L-ittechnical
4/5

6,000,000 تومان