سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-24TD-L

WS-C2960S-24TD-L
4.7/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

15,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-24TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L یکی از تولیدات سری 2960 است که امکان پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base در لایه ی Access است.

این سوئیچ را معمولا برای سازمان ها و شعب دفاتر کوچک و همچنین برای برای پیاده کردن انواع مختلف شبکه های سیمی که به امکانات امنیتی بالا نیاز دارند استفاده می کنند.

این مدل از سوئیچ مجهز به 24 پورت اترنت 10/100/1000 به همراه 2 پورت 10 گیگابیت SFP+ است .

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L قابلیت نصب بر روی رک با ابعاد 1U نیز داردو از مهم ترین مشخصات این مدل سوئیچ سیسکو توان به کارآیی و عملکرد فوق العاده، امکانات و قابلیت‌ های کاربردی، کیفیت ساخت بهینه و نصب و کاربری آسان، دسترسی و کنترل آسان، عملکرد عالی، قابلیت های پیشرفته، ارزش بالای خرید در برابر قیمت مناسب اشاره کرد.

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L :

  •  این سوئیچ دارای 24 پورت اترنت 10/100/1000 است
  •  مجهز به یک پورت اترنت برای مدیریت سوئیچ
  •  دارای 2 اسلات ماژول +SFP در بخش Uplink با سرعت 10G
  •  مجهز به پورت USB برای اتصال کنسول و انتقال فایل
  •  امکان پشتیبانی از انواع نرم افزارهای کانفیگ، مانبتورینگ و نگهداری
  •  برخورداری از قابلیت FlexStack که امکان پشتیبانی و اتصال 4 سوئیچ از سری 2960 را به وجود می آورد.
  • قابلیت FlexStackبه عنوان یک فناوری است که در سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L وجود دارد. این ماژول دارای پارت نامبر 2960S-STACK است که برای دستگاه های سری 2960 طراحی شده و کاربرد دارد. سوئیچ ها با استفاده از پروتکل Flexstack امکان برقراری ارتباط را دارند. در هنگام اجرای این پروتکل بر روی هر سوئیچی اجازه می دهد که اعضا به عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند.
تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L :
مدلتوضیحات
C2960S-STACKCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل  WS-C2960S-24PD-L :

 

ModelsWS-C2960S-24PD-LWS-C2960S-24TD-L
PoE AvailableYesNo
Ports

24 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports

24 × Ethernet 10/100/1000 ports

Switching Capacity176 Gbps176 Gbps
Uplinks

2 x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+

2 x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+

Feature SetLAN BaseLAN Base
StackableStacking ModuleStacking Module

توضیحات تکمیلی

برند محصول

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960S-24TS-S-ittechnical
4/5

7,800,000 تومان

WS-C2960S-48FPD-L-ittechnical
5/5

17,000,000 تومان

WS-C2960S-48TS-L-ittechnical
3.8/5

8,000,000 تومان

WS-C2960S-24TS-L-ittechnical
4.5/5

8,000,000 تومان

WS-C2960S-48TD-L-ittechnical
4.2/5

14,000,000 تومان

WS-C2960S-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

15,500,000 تومان