سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48LPS-L

WS-C2960S-48LPS-L
4.5/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : POE

13,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960S-48LPS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L یکی از انواع سوئیچ های سیسکو است که در لایه 2 کاربرد دارد.

استفاده از این نوع سوئیچ باعث ایجاد امنیت بالا و بهبود پایداری و سهولت در استفاده می شود. طراحی پیکربندی این مدل سوئیچ به شکلی است که مجهز به تنظیمات ثابت و مناسب است .

باعث می شود برای استفاده در اماکنی مانند شعب ادارات، شبکه‌های سازمانی، بازارهای متوسط مناسب باشد.

همچنین جهت تنظیمات اولیه دستگاه از مقالات موجود می توانید استفاده کنید.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L

  •  سوئیچ WS-C2960S-48LPS-L امکان پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base به وجود می آورد.
  •  مجهز به 48 پورت اترنت گیگابیت 10/100/100 می باشد.
  •  دارای 4 اسلات ماژول SFP که دارای سرعت 1 گیگ است.
  •  امکان پشتیبانی از قابلیت +POE/POE با استفاده از Power ثابت 370W را ایجاد می کند. با وجود این پاور امکان انتقال POE به وسیله 24 پورت سوئیچ به میزان 15.4W .یا انتقال POE به وسیله 12 پورت به میزان 30W را بر روی بستر شبکه برای کاربران امکان پذیر می کند.
  •  از دیگر ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L برخورداری از قابلیت FlexStack Stacking که با پهنای باند 20Gbps امکان پذیر است.
  •  قابلیت استک سازی که در این دستگاه وجود دارد به عنوان یک ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا کاربران بتوانند به صورت هم زمان از 1 تا 4 سوئیچ استفاده کنند. این امر باعث می شود که مدیریت دستگاه های به شکل یکپارچه را به سادگی به وجود می آورد.
  •  تعداد سوئیچ قابل استک در این مدل 4 عدد است. از مهم ترین ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L از عملکرد و کارایی بالا در کنار از کنترل و دسترسی آسان و ارزش بالای خرید در برابر قیمت مناسب بهره مند است.
  •  از دیگر مشخصات موجود در سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L می توانیم به کیفیت ساخت بهینه و نصب و کاربری آسان و دسترسی به ابزار SmartOperations که ساده استقرار و کاهش هزینه های مدیریت شبکه است.
تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L

 

مدلتوضیحات
C2960S-STACKCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L 

 

ModelsWS-C2960S-48FPS-LWS-C2960S-48LPS-L
Ports

48 × Ethernet 10/100/1000 POE/POE+ ports

48 × Ethernet 10/100/1000 POE/POE+ ports

PoE Capacity

740 W

370 W

Uplinks

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

Feature SetLAN BaseLAN Base
Stackablestacking modulestacking module

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3560G-24PS-S-ittechnical
4.1/5

11,000,000 تومان

WS-C3750-48PS-S-ittechnical
4.5/5

6,000,000 تومان

WS-C3750X-48PF-S-ittechnical
4.6/5

16,900,000 تومان

WS-C3750V2-48PS-S-ittechnical
3.6/5

6,900,000 تومان

WS-C3850-48P-E-ittechnical
4.6/5

39,000,000 تومان

WS-C3750E-24PD-S-ittechnical
4.7/5

13,000,000 تومان