سوئیچ 48 پورت لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750-48TS-S

WS-C3750-48TS-S
4.3/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 3
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : IP Base
انتقال برق : Non POE

6,800,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت لایه 3 سیسکو | Cisco WS-C3750-48TS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3750-48TS-S سری لایه 3  برای کاربرد های سازمانی متوسط طراحی شده .

این سوئیچ قابلیت ارتباط بین  9 سوئچ های استک شده از طریق یک رابط 32 Gbps است.

سیسکو WS-C3750-48TS-S  دارای 4 پورت SFP 1GB و 48  پورت فست اترنت است.

سیستم عامل سوئیچ WS-C3750-48TS-S از نوع LAN Base  است.

مشخصات فنی:

• 48 پورت اترنت 10/100 با IEEE 802.3af
• 4 پورت اترنت گیگابیتی مبتنی بر SFP
• باس انباشته شدن 32 گیگابیت بر ثانیه
• فناوری انباشته کردن نوآورانه
• 1 سوئیچ چند لایه قابل انباشته شدن RU
• خدمات هوشمند کلاس سازمانی ارائه شده به لبه شبکه
• مجموعه ویژگی های نرم افزار IP Base (IPB)

تجهیزات قابل پشتیبان سیسکو WS-C3750-48TS-S

مدل هاتوضیحات
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

مقایسه با مدل سیسکو WS-C3750-48PS-S
ModelsWS-C3750-48TS-SWS-C3750-48PS-S
Ports

48 x 10/100

48 x 10/100

Uplinks

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

PoE AvailableNO540W
Power SupplyInternelInternel

 

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

,

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3750-24TS-S-ittechnical
4.6/5

5,000,000 تومان

WS-C3750V2-48TS-S-ittechnical
3.2/5

7,900,000 تومان

WS-C3750V2-24TS-S-ittechnical
3/5

5,400,000 تومان

WS-C3750V2-48PS-S-ittechnical
3.6/5

6,900,000 تومان

WS-C3750-48PS-S-ittechnical
4.5/5

6,000,000 تومان

WS-C3750V2-24PS-S-ittechnical
3.2/5

7,300,000 تومان