سوئیچ 24 پورت POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-24PC-L

WS-C2960-24PC-L
4.2/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : Renewed, Used
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 100 / 10
Uplink پورت : 2SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : POE

8,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L یکی از انواع سوئیچ های تولید شده توسط کمپانی سیسکو است، سال تولید این مدل سوئیچ 2014 میلادی است.

این مدل سوئیچ را به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین انواع دستگاه های تولید شده در سری 2960 می شناسند.

این مدل سوئیچ امکان پشتیبانی از قابلیت هایی نظیر ویدئو، صوت، داده و امنیت بالا بهره می برد. از دیگر ویژگی های آن می توانیم به مدیریت مقیاس پذیری آن با توجه به تغییر کسب و کار کاربران اشاره کنیم.

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L مجهز به تکنولوژی Cisco EnergyWise است .که به کاربران امکان دسترسی و استفاده به مدیریت مقیاس پذیری شبکه و مدیریت Power می شود.

این سوئیچ از قابلیت POE بهره مند است و برای سازمان ها و دفاتر کوچک و متوسط، شبکه‌های دفاتر شعب، مناسب است. از دیگر مشخصه های این دستگاه برخورداری از تنظیمات ثابت طراحی و پیکر بندی سیستم است.

این مدل سوئیچ از ویژگی Cisco EnergyWise برخوردار است .که به عنوان یک تکنولوژی مخصوص در برند سیسکو به شمار می رود. وجود این فناوری باعث می شود در تمام زیر ساخت های شبکه باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

اما به این نکته توجه داشته باشید که تجهیزات شبکه باید از برند سیسکو باشد.

ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L :

  • سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L به عنوان یکی از سوئیچ های لایه 2 کلاسیک در سری 2960 است.
  • این نوع سوئیچ مجهز به 24 پورت با سرعت ۱۰۰/۱۰ است. دو پورت در این سوئیچ دارای قابلیت SFP و سرعت ۱۰۰۰/۱۰۰/۱۰ است.
  • این نوع سوئیچ از طراحی مناسبی برای کسب و کارهای متوسط و کوچک است که قصد دارند اطلاعات خود را به شکل امن منتقل کنند.
  • از دیگر قابلیت های این سوئیچ این است که دارای 2 پورت دو منظوره ی آپلینک است.که برای اتصال پورت RJ-45 یا ماژول SFP با سرعت گیگابیت است.
تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L :

 

مدلتوضیحات
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه با مدل WS-C2960-24TC-L :

 

ModelsWS-C2960-24PC-LWS-C2960-24TC-L
PoE AvailableYesN/A
Ports

24 x Ethernet 10/100 PoE ports

24 x Ethernet 10/100 ports

Uplinks

2 dual-purpose uplinks

2 dual-purpose uplinks

Feature SetLAN BaseLAN Base

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960S-48FPD-L-ittechnical
5/5

17,000,000 تومان

WS-C2960S-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

15,500,000 تومان

WS-C2960S-24PD-L-ittechnical
5/5

22,500,000 تومان

WS-C3750G-48PS-S-ittechnical
5/5

13,800,000 تومان

WS-C2960-48PST-L-ittechnical
3.8/5

7,500,000 تومان

WS-C3750-48PS-E-ittechnical
4.7/5

5,000,000 تومان