سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TS-L

WS-C2960X-24TS-L
4.8/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : New Orginal, Renewed
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 24Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : Non POE

12,000,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 24 پورت گیگ لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-24TS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L شامل 24 پورت 10/100/1000 و  4 پورت SFP 1GB ازسری لایه 2 (Access) از محصولات شرکت سیسکو است .

با اتصال  8 دستگاه WS-C2960X-24TS-L از طریق ماژول Stack میتوان پهنای باند 80 گیگ خروجی گرفت .

باتوجه به نرخ انتقال 216 گیگا بیت بر ثانیه نصبت به سویچ های نسل گذشته این سوئیچ از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 

 

Cisco Switch WS-C2960X-24TS-L

 

(1) FlexStack-Plus module slot and cover

(2) Fan Exhaust

(3) RPS Connector

(4) AC power connector

 

تجهیزات قابل پشتیبان سوئیچ سیسکو  WS-C2960X-24TS-L

 

مدل هاتوضیحات
C2960X-STACKC2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
AB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

مقایسه با مدل سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L

 

ModelsWS-C2960X-24TS-LWS-C2960X-24TD-L
Ports24 x 10/100/100024 x 10/100/1000
Uplinks4 x 1G SFP2 x 10G SFP+
FlexStack-Plus StackingOptionalOptional
Backplane Capacity216 گیگابیت216 گیگابیت
Stack bandwidth80 گیگابیت80 گیگابیت

 

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C2960X-48FPS-L-ittechnical
5/5

19,500,000 تومان

WS-C2960X-48TD-L-ittechnical
4.6/5

27,000,000 تومان

WS-C2960X-24PD-L-ittechnical
5/5

30,000,000 تومان

WS-C2960X-48LPD-L-ittechnical
4.3/5

34,000,000 تومان

WS-C2960X-48TS-LL-ittechnical
3.9/5

12,800,000 تومان

WS-C2960X-48LPS-L-ittechnical
4.2/5

18,500,000 تومان