سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-48LPS-L

WS-C2960X-48LPS-L
4.2/5
ویژگی محصول:
برند دستگاه : Cisco
ظاهر دستگاه : New Orginal, Renewed
لایه پشتیبان : layer 2
تعداد پورت : 48Ports
نوع پورت : 1000 / 100 / 10
Uplink پورت : 4SFP Ports
سیستم عامل : LAN Base
انتقال برق : POE

18,500,000 تومان

گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی طلایی
ارسال فوری
بسته بندی مطمئن
پرداخت آسان
مشاوره حرفه ایی

فهرست مطالب

با سلام!

آیا علاقه‌مند به اشتراک گذاری سئوالات خود در حوزه آی تی و به دست آوردن پاسخ‌هایی از متخصصان ما هستید؟ آیا می‌خواهید با جامعه فعال و پویایی از متخصصان و علاقه‌مندان به تکنولوژی در ارتباط باشید؟ اگر بله، پس به شما دعوت می‌کنیم تا به انجمن آی تی تکنیکال بپیوندید!

در این انجمن، شما می‌توانید سئوالات خود را درباره موضوعات مختلف از جمله شبکه‌ها، امنیت، سیستم‌عامل‌ها، سرورها و بسیاری موارد دیگر مطرح کنید. با ارسال سئوالات خود، شما فرصتی را برای یادگیری و درک بهتر مفاهیم فنی فراهم می‌کنید.

علاوه بر این، انجمن آی تی تکنیکال یک محیط دوستانه و همکاری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با اعضای دیگر به اشتراک بگذارید، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بحث‌های فعال شرکت کنید.

پس بیایید به جمع ما بپیوندید و از دانش و تجربه‌های هم‌ارزانان خود بهره‌برداری کنید. برای شروع، کافیست به وبسایت آی تی تکنیکال مراجعه کنید و در انجمن ثبت‌نام کنید. منتظر دیدار شما در انجمن هستیم!

با احترام،

تیم آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ 48 پورت گیگ POE لایه 2 سیسکو | Cisco WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L به عنوان یکی از تولیدات برند سیسکو است .که با پیکربندی ثابت و امکان سادگی عملیاتی از یک طراحی امن و کارآمد برخوردار است .

هزینه های کلی مالکیت را کاهش داده و در دسته سوئیچ های مقرون به صرفه قرار می گیرد. طراحی این نوع سوئیچ در سطح Enterprise بوده .که برای برنامه هایی نظیر شعب سازمان‌های کوچک تا متوسط همچنین برنامه‌های دانشگاهی، ادارات ایده آل است.

این نمونه از سوئیچ های سیسکو که به سوئیچ های سری X معروف هستند .از معماری، عملکرد، ویژگی های منحصر به فرد تری نسبت به سوئیچ های سری 2960S برخوردار هستند.

همان طور که قبلا اشاره کردیم این ویژگی ها باعث بهبود عملکرد سوئیچ می شود. یکی از این ویژگی ها که باعث ارتقاء عملکرد قابلیت IPv6 و Stackwise است که به شکل اختیاری ایجاد شده است.

همچنین جهت تنظیمات اولیه دستگاه از مقالات موجود می توانید استفاده کنید.

ویژگی های  WS-C2960X-48LPS-L :

  •  امکان پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base در این مدل سوئیچ وجود دارد.
  •  مجهز به 48 پورت اترنت که به شکل گیگابایت اترنت RJ-45 ایجاد شده است.
  •  امکان پشتیبانی از قابلیت Stackable که امکان اتصال 8 سوئیچ برای ایجاد یک سوئیچ واحد را به وجود می آورد.
  • امکان پشتیبانی از قابلیت +POE/POE با استفاده از Power ثابت 370W را ایجاد می کند. با وجود این پاور امکان انتقال POE به وسیله 24 پورت سوئیچ به میزان 15.4W .یا انتقال POE به وسیله 12 پورت به میزان 30W را بر روی بستر شبکه برای کاربران امکان پذیر می کند.
  •  امکان استفاده در لایه Access

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L دارای سرعت بالا در انتقال داده ها است و نوعی از محبوب ترین سوئیچ های سیسکو شناخته می شود .که برای کاربران امکان پشتیبانی از شبکه را به وجود می آورند.

امکان کنترل هوشمند به وسیله ی نرم افزارهای اصلی باعث رشد بهینه سازی در زیرساخت های و از بین بردن نیازهای رو به رشد شبکه می شود.

استفاده از سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L باعث می شود هوش شبکه ای و کنترل دید بالا را ایجاد کند .که به ساده سازی عملیات بهبود امنیت برای کاربران و برنامه های کاربردی ایجاد می کند.

تجهیزات قابل پشتیبان  WS-C2960X-48LPS-L :

 

مدلتوضیحات
C2960X-STACKCatalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

 

مقایسه با مدل  WS-C2960S-48LPS-L :

 

ModelsWS-C2960X-48LPS-LWS-C2960S-48LPS-L
PoE Available

370 W

370 W

Ports

48 × Ethernet 10/100/1000 POE/POE+ ports

48 × Ethernet 10/100/1000 POE/POE+ ports

Uplinks

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

Feature SetLAN BaseLAN Base

توضیحات تکمیلی

برند محصول

کیفیت دستگاه

,

لایه محصول

سرعت انتقال پورت

تکنولوژی اترنت

میزان انتقال پهنای باند

فلش مموری

حافظه استاندارد

پشتیبانی از Stack

پهنای باند Stack

اسلات sfp

قابل مدیریت

poe

توان انتقال برق

سیستم عامل

ابعاد محصول

وزن بسته

محصولات مرتبط
WS-C3560X-24P-S-ittechnical
4.2/5

12,000,000 تومان

WS-C3560X-48P-S-ittechnical
4.5/5

13,800,000 تومان

WS-C2960X-48FPS-L-ittechnical
5/5

19,500,000 تومان

WS-C3750V2-48PS-S-ittechnical
3.6/5

6,900,000 تومان

WS-C3560-8PC-S-ittechnical
4/5

3,500,000 تومان

WS-C3560X-48P-L-ittechnical
4/5

13,000,000 تومان